Byl u Vás doma exekutor?

Máte exekuci na nemovitosti?

Jsou Vaše výdaje vyšší než Vaše příjmy?

Máte tolik splátek, že se v nich neorientujete?

Vaši situaci Vám vyřešíme.

Všechny Vaše exekuce Vám pomůžeme vyřídit, nevadí nám záznamy v registrech

Veškerou administrativu za Vás zařídíme

Komunikaci s úřady a exekutory a ostatními věřiteli nechte na nás

Žádné poplatky předem!!

Jak probíhá exekuce?

Exekuce je nucené a velmi efektivní řízení, kdy se vymáhá dlužná částka od dlužníka k věřiteli – to je instituce nebo osoba, která poskytla dlužníkovi finance.

Pokud se do této situace dostanete, exekutor Vás může připravit o finanční prostředky, které máte na běžném účtu, nebo může dát exekuci přímo na plat k Vašemu zaměstnavateli. Dále můžete přijít o úspory, které máte uloženy na stavební spoření nebo penzijním připojištění. Velký zájem mají exekutoři o závazky, kde vlastníte movitý majetek, jako jsou auta nebo nemovitosti. Tím, můžete přijít o všechno co máte a to nejdůležitější je střecha nad hlavou.

Jestli se do této situace dostanete, je vhodné s věřiteli co nejvíce komunikovat a splácet Vaše dluhy včas a řádně. Jestli toto neučiníte Vaše dluhy porostou velmi rychle do neuvěřitelně velkých částek. Po té přijdete o všechno co Vaše rodina vlastní.

Hrozí Vám tato situace, nebo už s ní bojujete? Neváhejte nás kontaktovat na leady@mancredit.cz nebo na tel.: 777 044 820. Vaši situaci individuálně posoudíme a nabídneme Vám řešení, které bude nastavené pro Vás nebo Vaši rodinu tak, abychom Vám z problémů pomohli. Tím se vrátíte do normálního fungování ve Vašem životě, kde Vás nebude trápit Vaše finanční situace.

Kontaktní formulář

 Souhlas se zpracováním osobních údajů.